Nieuws

Van Dans aan de Vliet

Stichting Dans aan de Vliet viert in 2014 vijfjarige jubileum!

Stichting Dans aan de Vliet viert in 2014 vijfjarige jubileum!

Gepost door Stichting MEO on sep 3, 2013

         In 2014 viert Stichting Dans aan de Vliet 5 jarige jubileum! En wie jarig is trakteert! Over onze dansamuses, onze delicatessen en hoofdactiviteiten zullen we jullie binnenkort op de hoogte brengen. Fijne zomer en hou onze website in de gaten voor...

Lees verder
Voorstellingen voor jong en oud: in Wassenaar op 22 en 23 augustus Het Zwanenmeer

Voorstellingen voor jong en oud: in Wassenaar op 22 en 23 augustus Het Zwanenmeer

Gepost door Stichting MEO on sep 3, 2013

                                              Het Zwanenmeer in theater Warenar en Wassenaar Jonge sterren van 9 tot 18 jaar van e Vladislav Kuramshin Academie voor klassieke ballet in Sint-Petersburg dansen het klassiek ballet Het Zwanenmeer. Het ballet wordt...

Lees verder
Bezoek van tweede soliste van Het Nationale Ballet Emanuela Merdjanova

Bezoek van tweede soliste van Het Nationale Ballet Emanuela Merdjanova

Gepost door Stichting MEO on aug 22, 2013

Wie is Emanuela? Emanuela is in Sofia geboren en sinds 2002 werkt in HNB. In haar jonge jaren deed Emanuela aan ritmische gymnastiek maar ballet vond ze aantrekkelijker. Na haar afstuderen danste Emanuela bij de Nationale Opera in Sofia, het Jeune Ballet de France en...

Lees verder
Binnenkort over Kinderspeelstudio op woensdagochtend in Het Veur theater

Binnenkort over Kinderspeelstudio op woensdagochtend in Het Veur theater

Gepost door Stichting MEO on aug 20, 2013

Vanaf september 2014 Stichting Dans aan de Vliet heeft een nieuw onderdeel van zijn programma voor ouders met jonge kinderen:   DE KINDERSPEELSTUDIO Voor ouder van kinderen vanaf 0- 4 jaar. Een uur speelplezier in de studio van Het Veur theater op woensdagochtend...

Lees verder
Peuter-en kleuterdans in Het Veur theater

Peuter-en kleuterdans in Het Veur theater

Gepost door Stichting MEO on aug 20, 2013

         Dansseizoen 2014-2015 Vanaf september in de gemeente Leidschendam-Voorbug te volgen de hele jaar! Peuterdans voor kinderen vanaf 2,5 jaar. Door: Mira Moreno, dansdocent en organisator van dansactiviteiten in onze gemeente. Waar: Het Veurtheater, in de...

Lees verder
Dans aan de Vliet tijdens de Vlietdagen

Dans aan de Vliet tijdens de Vlietdagen

Gepost door Stichting MEO on aug 20, 2013

De Vlietdagen zijn de meest bezochte evenement van onze gemeente. Binnenkort over het dansgedeelte tijdens deze druk bezochte dagen.

Lees verder