Nieuws

Van Dans aan de Vliet

Stichting Dans aan de Vliet viert in 2014 vijfjarige jubileum!

Stichting Dans aan de Vliet viert in 2014 vijfjarige jubileum!

Gepost door Stichting MEO on sep 3, 2013

       Met een spetterende show in de Vliet en rondom de Vliet vieren we tijdens de Vlietdagen onze lustrum. Op 14 september was het zo ver! Stichting Dans aan de Vliet was jarig en samen met De Dutch Junior Dance Division verzorgde een spektakel in de Vliet. De...

Lees verder
Voorstellingen voor jong en oud: in Wassenaar op 22 en 23 augustus Het Zwanenmeer

Voorstellingen voor jong en oud: in Wassenaar op 22 en 23 augustus Het Zwanenmeer

Gepost door Stichting MEO on sep 3, 2013

                                              Het Zwanenmeer in theater Warenar en Wassenaar Jonge sterren van 9 tot 18 jaar van e Vladislav Kuramshin Academie voor klassieke ballet in Sint-Petersburg dansen het klassiek ballet Het Zwanenmeer. Het ballet wordt...

Lees verder
Venera Hristova en Doychin Dochev, solisten uit Het Nationale Ballet van Sofia weer in Nederland.

Venera Hristova en Doychin Dochev, solisten uit Het Nationale Ballet van Sofia weer in Nederland.

Gepost door Stichting MEO on aug 22, 2013

“Bravo Tchaikovsky” op 20 december 2014 in theater Ludens, Voorburg. Een eerbetoon aan de Russische componist met solisten uit het Nationale Opera en Ballet van Sofia, Bulgarije. Met een aantal dansgroepen en solisten vieren we de 175 jaar van de geboorte...

Lees verder
Binnenkort over Kinderspeelstudio op woensdagochtend in Het Veur theater

Binnenkort over Kinderspeelstudio op woensdagochtend in Het Veur theater

Gepost door Stichting MEO on aug 20, 2013

Vanaf september 2014 Stichting Dans aan de Vliet heeft een nieuw onderdeel van zijn programma voor ouders met jonge kinderen:   DE KINDERSPEELSTUDIO Voor ouder van kinderen vanaf 0- 4 jaar. Een uur speelplezier in de studio van Het Veur theater op woensdagochtend...

Lees verder
Peuter-en kleuterdans in Het Veur theater

Peuter-en kleuterdans in Het Veur theater

Gepost door Stichting MEO on aug 20, 2013

         Dansseizoen 2014-2015 Vanaf september in de gemeente Leidschendam-Voorbug te volgen de hele jaar! Peuterdans voor kinderen vanaf 2,5 jaar. Door: Mira Moreno, dansdocent en organisator van dansactiviteiten in onze gemeente. Waar: Het Veurtheater, in de...

Lees verder
Dans aan de Vliet tijdens de Vlietdagen

Dans aan de Vliet tijdens de Vlietdagen

Gepost door Stichting MEO on aug 20, 2013

De Vlietdagen zijn de meest bezochte evenement van onze gemeente. Binnenkort over het dansgedeelte tijdens deze druk bezochte dagen. Tijdens de Vlietdagen op zondag 14 september om 14:00 zullen de jonge talenten van De Dutch Junior Dance Division het publiek trakteren...

Lees verder