Nieuws

Van Dans aan de Vliet

Stichting Dans aan de Vliet viert in 2014 vijfjarige jubileum!

Stichting Dans aan de Vliet viert in 2014 vijfjarige jubileum!

Gepost door Stichting MEO on sep 3, 2013

         In 2014 viert Stichting Dans aan de Vliet 5 jarige jubileum!   We vieren feest en willen met alle dansliefhebbers, vrienden en fans ook een paar activiteiten delen. Voor jong en oud hebben we verschillende dansworkshops in petto:...

Lees verder
Suite de Notenkraker en activiteiten voor de kinderen op 14 december 2013

Suite de Notenkraker en activiteiten voor de kinderen op 14 december 2013

Gepost door Stichting MEO on sep 3, 2013

“Op 14 december 2013 zal onze stichting ism Blazersensamble Windkracht 10 van de Muziekvereniging St. Caecila, Voorburg en de Voorburgse Operakoor, de kerstklassieker op het podium van Theater Ludens in Voorburg zetten. Deze art community project draait voor de...

Lees verder
Bezoek van tweede soliste van Het Nationale Ballet Emanuela Merdjanova

Bezoek van tweede soliste van Het Nationale Ballet Emanuela Merdjanova

Gepost door Stichting MEO on aug 22, 2013

Wie is Emanuela? Emanuela is in Sofia geboren en sinds 2002 werkt in HNB. In haar jonge jaren deed Emanuela aan ritmische gymnastiek maar ballet vond ze aantrekkelijker. Na haar afstuderen danste Emanuela bij de Nationale Opera in Sofia, het Jeune Ballet de France en...

Lees verder
Het dansseizoen barst los in het Veur theater!

Het dansseizoen barst los in het Veur theater!

Gepost door Stichting MEO on aug 20, 2013

  Al voor de vierde keer organiseert Stichting Dans aan de Vliet in september een danscompetitie voor kinderen en jongeren uit onze gemeente. Dit jaar zullen de jonge winnaars van Junior Dance 2013 Kyra en Trijntje optreden tijdens de finale van Dans aan de Vliet...

Lees verder
Peuter-en kleuterdans in Het Veur theater

Peuter-en kleuterdans in Het Veur theater

Gepost door Stichting MEO on aug 20, 2013

Vanaf september in de gemeente Leidschendam-Voorbug te volgen de hele jaar! Peuterdans voor kinderen vanaf 2,5 jaar. Door: Mira Moreno, dansdocent en organisator van dansactiviteiten in onze gemeente. Waar: Het Veurtheater, in de studio. Damlaan 44, 2265 AP...

Lees verder
Geniet aan de Vliet (24 Augustus)

Geniet aan de Vliet (24 Augustus)

Gepost door Stichting MEO on aug 20, 2013

De ondernemens van de Winkelcentrum Damplein in Leidschendam, in samenwerking met Stichting Dans aan de Vliet en Moves Haaglanden verzorgen tussen 12:00 en 14:15 uur vier swingende miniworkshops. De workshops staan open voor iedereen, inschrijving is niet nodig....

Lees verder